Luxusní obojky a doplňky pro psy | Grace Emily

Jak správně vybrat obojek?

03.10.2016

Obojek by měl vašemu pejskovi nejen slušet, ale i skvěle padnout! A protože každému vyhovuje jiný styl, u nás si můžete vybrat z mnoha různých typů designových obojků. 

Obojky děláme v šířkách od 2 do 5 cm. Velikost, kterou váš pejsek potřebuje, naměříte podle míry jeho krku a hlavy. Konkrétně u chrtů je důležité měřit krk hned za ušima. Naměřené hodnoty by se měly vejít do vámi vybraného rozměru v objednávce.- tý poslední větě moc nerozumím, to napiš jinak.. třeba „Velikosti, které naměříte, by se pak měly vejít do vámi zvoleného rozměru u obojku“ nebo tak nějak

Typy obojků, které nabízíme: klasický zapínací se sponou (to bych dala tučně kdyžtak, ty typy) – můžete si vybrat i mezi černou plastovou sponou, nebo kovovou ( ta ovšem platí pouze u šířek 2,5 a 3 cm)                    

                                              polostahovací 

                                              martingal - ten zabrání tomu, aby se vám aktivnější pejsek z obojku vyvlíkl.                                                                                                                                                                              

Na našich stránkách můžete vybírat mezi bavlněnými nebo brokátovými obojky. Každý se hodí trošku na něco jiného a jinak vydrží. Bavlněné obojky se stuhou jsou o něco praktičtější, dají se nosit při všech příležitostech, dokonce i když ho váš pejsek vykoupe ve vodě. 
Oproti tomu brokátové obojky jsou o něco luxusnější, na krku pejska jsou ovšem náchylnější na poškození. Nedoporučujeme brokátový obojek nechat celý den psovi na krku. Jsou určené především na vycházky.

 

»zpět do archivu novinek

Najdete nás na Facebooku